ZUZANA NOVÁKOVÁ

Domovská stránka » Zuzana Nováková

Zuzana Nováková je energická moderátorka, ktorá do svojej práce vkladá obrovskú dávku nadšenia a temperamentu. Po rokoch hereckého pôsobenia v Ríme sa vrátila na Slovensko k svojej milovanej profesii – moderovaniu.

Moderovanie si Zuzka stihla zamilovať ešte pred odchodom do Talianska. Na strednej škole moderovala študentské akcie a plesy. Jej otvorenosť, humor a odvaha ju už ako šestnásťročnú priviedli do žilinského regionálneho rádia Fajn. Tu moderovala relácie Pesnička na želanie a Raňajky s Rádiom Fajn. Svoj hlas prepožičala aj rozhlasovým reklamám.

Hra osudu ju neskôr priviedla do Talianska. Najskôr študovala na slávnej hereckej akadémii Beatrice Bracco. Po ukončení štúdia začala hrať všade, kde sa dalo. Zahrala si v televíznych seriáloch Kriminálna láska, Nevera a Neviditeľná sieť. Tiež v troch dlhometrážnych, šiestich krátkometrážnych filmoch, vo videoklipoch a webseriáloch. Ako „pouličná umelkyňa” v rámci nočných prehliadok po Ríme interpretovala historické postavy ako Venuša, Messalina, Beatrice Cenci, Lucrezia Borgia a Giulia Farnese.

Jej mottom je: „Nech žije život! Nech žije láska!“

Po šiestich rokoch strávených v Ríme, kde sa venovala výlučne herectvu v talianskom a v anglickom jazyku, je Zuzana Nováková opäť na Slovensku. Nadobudnuté skúsenosti jej okrem televízie otvorili dvere do ďalších oblastí. Okrem natáčania vyučuje taliansky jazyk, prekladá a tlmočí, organizuje a zároveň moderuje eventy v taliančine. Moderovanie akéhokoľvek podujatia je pre ňu zakaždým novou výzvou. A keďže výzvy zbožňuje, je vždy pripravená na akciu. Ako sama dodáva: „Teším sa na ňu ako malé dieťa.” Aj mimo práce rada trávi čas v spoločnosti a aspoň raz to týždňa sa objaví na zaujímavom podujatí či predstavení.

Zuzana Nováková je nevídaný živel, ktorý s dávkou spontánnosti a profesionality spestrí každý event. Moderátorka s perfektnou taliančinou? Aj v tomto prípade ste na správnej adrese. Kontaktujte našu agentúru, o všetko potrebné sa postaráme k Vašej maximálnej spokojnosti.

Kontakt Zuzana Nováková:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk