Ukitas

Ukitas je akustické hudobné zoskupenie dvoch očarujúcich mladých dám Nikoly Benedikovičovej a Terézie Gregušovej. Okrem nežného vzhľadu, elegancie a príjemného vystupovania zaujmú najmä spevom a neobvyklou kombináciou sprievodných hudobných nástrojov, ktorými sú ukulele a piano. V spolupráci s ďalšími hudobníkmi majú v ponuke pestrú paletu rôznorodých vystúpení pre skutočne každú príležitosť.

Ukitas je skvelou voľbou na event každého druhu

 

Ples, večierok, firemný event, súkromnú party, sobáš (vedenie nevesty k oltáru či prvý tanec). Ale aj väčšie mestské podujatia a koncerty. Podľa špecifík konkrétneho priestoru, atmosféry a témy podujatia si k sebe volia rôzne hudobné doprovody. Srdcia obecenstva si získavajú vďaka prepracovaným cover verziám známych domácich a zahraničných hitov. Ich bohatý repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov. Tematicky ho možno rozdeliť do niekoľkých kategórií:  podmazová chill-outová hudba, party, letné tanečné a v neposlednom vianočné i detské piesne.

 

• Koncept príjemného a nerušivého podmazu popového playlistu, v nevšednej kombinácii ukulele a klavíra je elegantnou voľbou na recepcie a routy či pri príchode hostí na spoločenskú udalosť, vernisáže a podobné eventy.

 

• Dynamické vystúpenie v doprovode skvelého perkusionistu Andyho Kukučku podporuje v hudbe Ukitas ten správny rytmus a drive. V tomto spojení sa hodia pre firemné podujatia, teambuildingy či afterparty ale aj na mestské podujatia.

• Pre letné podujatia, záhradné párty sú Ukitas dokonalou voľbou v kombinácii so španielskymi gitarami a širokým latino playlistom, v doprovode skvelých bratov Guldánovcov. Zoskupenie zaručene rozprúdi zábavu a naladí hostí na tanečnú vlnu v štýle fiesta latina.

 

• V predvianočnom období je možnosť osloviť Ukitas na program v doprovode perkusionistu Andyho Kukučku alebo vo dvojici. Krásny vianočný repertoár tvoria piesne v angličtine aj slovenčine. Vianočný koncept v zaujímavom prevedení (ukulele, piano a neodmysliteľný zvuk rolničiek) je vhodný pre komorné večery v malých kaviarničkách rovnako ako aj pre väčšie firemné večierky a vianočné podujatia.

 

 

Hudbou (sa) chcú baviť

 

Z najväčších doterajších úspechov môžeme spomenúť, že boli „predskokanom“  Dary Rolins a majú za sebou už aj fantastickú zahraničnú premiéru. V lete 2019 mali možnosť hudobne sprevádzať podujatie Deň Európy v ďalekom Egypte. Zaujali aj speváka Adama Ďuricu, ktorý si ich pozval na spoluprácu pri skvelej live performance akustickej verzie hitu Zatancuj si so mnou v relácii Expres live rádia Expres. Duo Ukitas nahralo už niekoľko vlastných autorských skladieb čím obohatili svoj playlist.

Ak vás akustické hudobné duo Ukitas zaujalo, neváhajte  nás kontaktovať  s vašou predstavou nezabudnuteľného večierku. S radosťou vám ho pomôžeme zrealizovať. 

 

UKITAS BOOKING KONTAKT:

umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177

E-mail: ukitas@stellaproduction.sk

Nekopírujte náš text...