ExperiencE by Philipee

V hudobnom svete sa neraz objaví interpret, ktorý už na prvý pohľad vytŕča z radu. Týmto špecifickým prípadom je aj slovenský DJ a producent PHILIPEE. O hudobný sprievod sa starajú profesionálny huslista a saxofonista, hrajúci sóla a duety do pôvodných i zremixovaných skladieb žánrov dance a house. Výsledkom ich spolupráce je aj show ExperiencE by PHILIPEE. Kombinácia ich hudobných zručností robí z predstavení tohto nevšedného zoskupenia jedinečný, pútavý zážitok.

Pre fanúšikov tanečnej hudby, špeciálne housového žánru, sa šou ExperiencE by PHILIPEE stane časom plným zábavy, tanca a skvelej muziky. Ide totiž o výnimočnú hudobnú prehliadku, spájajúcu DJa s tanečnou melodickou hudbou a živými hudobnými nástrojmi. Šou ponúka to najlepšie zo svetovej tanečnej scény. Za všetky hudobné hviezdy, ktoré v bohatom repertoári talentovaného umelca nájdete, spomeňme interpretov ako David Guetta, Tiesto, Zedd, Martin Garrix, Galantis, Swedish House Mafia, Michael Jackson, Chainsmokers, Kygo a mnohí ďalší.

Čím väčší hit, tým väčšia výzva

Práve remix piesne od Kygo zaujal i mainstreamovo ladených poslucháčov. Vďaka tomu sa skladba dostala do hudobných médií a zaujala aj rádio Express. Zoskupenie ExperiencE pritom vzniklo iba nedávno – v roku 2017, keď PHILIPEE s huslistom Petrom Fajtom zverejnili verzie tanečných skladieb s huslami na internete. Po pozitívnych ohlasoch a kolaborácii so saxofonistom Sax Beatz začali ako formácia vystupovať po kluboch. Ich poznávacím znamením je tiež vytváranie kontrastov medzi melodickou hudbou a tvrdšou párty hudbou.

Pre show ExperiencE by PHILIPEE je typický mix rôznych housových žánrov (future house, bass house či dance house), čím spoľahlivo oživí atmosféru v kluboch, na spoločenských i kultúrnych podujatiach. Samozrejmosťou je nácvik konkrétnych skladieb na kľúč, pričom priemerná dĺžka vystúpenia trvá jednu až tri hodiny (15-40 skladieb). Zaujal Vás štýl hudby a spôsob, akým svoju šou prezentujú? Pridajte sa k ich spokojným divákom i Vy. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Facebook

Instagram

YouTube

VYBRALI SME

Pôsobivým house remixom piesne Born To Be Yours od Kygo & Imagine Dragons potvrdzuje zoskupenie ExperiencE by Philipee svoju pozíciu na slovenskej elektronickej scéne.

PROMO VIDEO

Takto to vyzerá, keď sa o zábavu v klube stará DJ Philipee, huslista Peter Fajt a saxofonista Sax Beatz! Zaručene oživia každý event, na ktorom potrebujete rozprúdiť život.

Nekopírujte náš text...