Pavol Kulkovský

Pavol Kulkovský je rodák z Oravy, momentálne pôsobiaci v Bratislave. Svoju vášeň vo fotografii objavil pred šiestimi rokmi. Inšpirovala ho možnosť tvoriť si prostredníctvom fotografie svoj vlastný svet tak, ako ho vidí on sám. Do každého portrétu vloží samého seba, vrátane silných pocitov a myšlienok, ktoré v daný okamih prežíva.

Pavol prešiel rôznymi fotografickými štýlmi, osvojil si však najmä portrétnu a krajinkársku fotografiu, z ktorej časom vznikol svojský rukopis. Pracoval ako „freelancer“ pre modelingové agentúry. Neskôr sa začal zaoberať svadobnou fotografiou, ktorej sa venuje dodnes . Má za sebou 4 autorské výstavy, niekoľko fotografických ocenení u nás aj v zahraničí a mnoho zaujímavých spoluprác.  Medzi ne bezpochyby patrí fashion fotenie na ostrove Pag v Chorvátsku pre módnu návrhárku Janu Jurčenko. Taktiž ročný projekt pre známeho slovenského floristu Roberta Bartolena. V roku 2017 sa stal akreditovaným fotografom na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC.

 

Pavol má okrem vášne pre fotografovanie ešte jednu veľkú záľubu. Je ňou cestovanie, spoznávanie nových krajín a kultúr. Tieto dve vášne vie dokonale prepojiť, výsledkom čoho sú úžasné zábery. Spojenie talentu, citu pre detail, ale aj kvalitnej techniky, s ktorou Pavol pracuje, vytvára symbiózu, ktorej výsledkom sú jedinečné fotografie. Fotenie v exteriéri s prirodzeným svetlom, ale aj zaujímavý projekt v ateliéri. To všetko Pavol Kulkovský zvládne ľavou zadnou.

Ak máte záujem o fotografie, ktoré zachytávajú skutočné emócie, chcete „vypichnúť“ atmosféru tak, aby sa obsah čo najviac dotýkal diváka a ponúkol Vám viac, než len „klasickú“ fotografiu, Pavol Kulkovský je tá správna voľba. Presvedčili sme sa o tom aj v agentúre Stella Production, pretože s týmto mladým, zároveň však skúseným fotografom, máme bohaté skúsenosti. Preto Vám jeho serióznosť a profesionálny prístup k práci vieme zaručiť.

Don`t copy text!