Tomáš Halász

Tomáš Halász je mladý komerčný fotograf, ktorý sa špecializuje na  reportážnu fotografiu a projekty pre mimovládne organizácie. Popri komerčnej tvorbe dlhodobo spolupracuje s radou mimovládnych organizácií, ako je „Nadácia Orange“, „Nadácia otvorenej spoločnosti“, „Dakujeme.sk“ a mnohé iné. Jeho fotoesej „Cesta do paláca“ zachytávajúca prezidentskú kampaň Andreja Kisku, získala prestížne ocenenie „Foto roka 2014“, „Novinársku cenu 2014“, Czech Press Photo 2014“. Niekoľkokrát bol ocenený v medzinárodnej súťaži Slovak Press Photo a Czech Press Photo. Medzi jeho klientov patria Profesia, Esset, Energochemica, Generali, Wiktor Leo Burnett, Leopard Production, Orange a ďalší. Pracoval v tlačových agentúrach ČTK a TASR a od roku 2010 pracuje ako nezávislý fotograf.

Tomáš je jednoznačne zárukou kvality. V komunite fotografov patrí k tým najuznávanejším. Jeho ocenenia hovoria o jeho vysokej profesionalite a ľudskom poňatí fotografie. Vie citlivo zachytiť dôležité okamihy, ktoré presne vystihujú významné momenty pre klienta.  Okrem toho, že je profesionál, má jedinečnú vlastnosť. Vieme, že sú ľudia, ktorí nie sú fotografovaním nadšení, ale Tomáš vie, ako uvoľniť atmosféru, ako  urobiť z, pre niekoho nepríjemnej situácie,  príjemný zážitok.

Skvelo vyhotovený biznis portrét môže mať veľký vplyv na Vašu kariéru, alebo podnikanie. Odovzdajte sa do rúk profesionálneho fotografa Tomáša Halásza, krorý pridal do svojho rastúceho portfólia biznis portréty. Služby tohto skúseného fotografa nájdete v ponuke našej agentúry Stella Production.