Electric Flash

Pop-rock-bluesovú hudobnú formáciu pôsobiacu na scéne od roku 2002, má každý možnosť vidieť a počuť najčastejšie v bratislavských kluboch, na rôznych kultúrnych podujatiach, festivaloch, eventoch či privátnych akciách. Repertoár kapely je zložený zo známych skladieb vhodných na počúvanie i zábavu, vyberaný s patričným hudobníckym citom. Jednotliví členovia skupiny inklinujú k rôznym hudobným štýlom, čo sa odráža veľakrát v prevedení skladieb a dodáva im tak svoju jedinečnosť. Skupina disponuje dostatočne širokým playlistom.

Každý s dobrým hudobným vkusom ocení jedinečnosť kapely Electric Flash, ktorá stopercentne splní Vaše očakávania a zanechá dojem umelecký, ale aj ľudský. Treba tiež pripomenúť, že skupina rada vystúpi aj v menších priestoroch a na podujatiach vyžadujúcich si komornejšiu atmosféru. V tomto prípade máme pre Vás pripravený kvalitný hudobný zážitok v štýle unplugged (trio, príp. duo).

 

Z playlistu vyberáme:

 

Hotel California, Sweet Home Alabama, Layla, Another Brick In The Wall, Light My Fire, Wonderwall, Losing My Religion, American Woman, I Love Rock’n Roll

Možné zostavy

 

  • duo (akustická gitara + basgitara)
  • trio (akustická gitara, basgitara, bicie/perkusie)
  • komplet kapela (elektrická gitara, akustická gitara, basgitara, bicie)

 

 

Referencie

 

IBM, Linde Gas, Hartmann, Allianz, Oriflame, ERNI, Volkswagen, Citroën Slovensko a mnoho ďalších.

Kapela Electric Flash povznesie každú Vašu udalosť na jedinečný zážitok. Vďaka ich bohatému repertoáru a flexibilnej zostave zahviezdia na podujatí akéhokoľvek druhu. Vedia vytvoriť veľkolepú zábavu, ale tiež komornú atmosféru a príjemnú náladu. Z energie, ktorú dokážu preniesť na diváka, budete čerpať ešte dlho. Sme preto presvedčení, že hudba v podaní Electric Flash, je tá správna voľba.

Don`t copy text!