Michaela Kicková: „Svoj názor dokážem vyjadriť aj ponožkami.“

Moderátorka Michaela „Kicka“ Kicková, sympatická brunetka sa považuje za extrovertnú a komunikatívnu ženu, ktorá v moderovaní našla vysnívanú profesiu. Ako sa však v nasledujúcich riadkoch môžete presvedčiť, ani móda jej nie je cudzia.

 

Michaela Kicka Kicková, moderátorka | Stella Production

 

Ste mladá žena, plná života, s dobrým vkusom. Je váš záujem o módu viac než primeraný?

To si nemyslím. Nepatrím medzi nákupné maniačky a nemusí mi vždy všetko ladiť do posledného detailu. Ale ako každá žena, aj ja sa samozrejme chcem páčiť.

 

Keď sa povie dokonalý štýl, kto vám napadne ako prvý?

 

Nikto konkrétny. Mám taký pocit, že v dnešnej dobe je veľmi jednoduché byť štýlový a trendy. Najmä mladé baby sa inšpirujú Instagramom. Nájdete tam aj  tzv.#starterpacky na ktorých sa celkom bavím. Skôr oceňujem na ľuďoch, keď majú vlastný štýl.

 

Na akciách, ale i fotografiách na sociálnej sieti, ste vždy originálne upravená. V čom sa však Michaela Kicková cíti najlepšie mimo kamier, rádiový éter a zvedavých pohľadov verejnosti?

 

To záleží od nálady. Mám chvíle, keď si celý deň užijem na podpätkoch, inokedy sa dobre cítim v teniskách. Je ale pravda, že niekedy to funguje naopak a keď nemám svoj deň, jednoducho sa oblečiem do farebného alebo sexi oblečenia a zrazu je deň krajší.

 

Máte nejakú fashion úchylku – povedzme topánky, kabelky, šperky, prípadne inú slabosť?

 

Z domu neodídem bez rúžu. Keď ho náhodou zabudnem, kúpim si po ceste nový. A tiež mám slabosť na farebné ponožky. Znie to zábavne, ale svoj názor dokážem vyjadriť aj ponožkami.

 

Radíte pri výbere oblečenia aj vášmu partnerovi?

 

Zakázala som mu nosiť v lete sandále a mám pocit, že mi to bude vyčítať do konca života. Občas mu poviem, že nemôže ísť do mesta v tých oranžových kraťasoch, no inak nie. Jeho pracovným úborom je oblek a v ňom vyzerá vždy výborne.

 

V akom oblečení sa partnerovi najviac páčite vy?

 

Tvrdí, že nahá. Väčšinou, keď mi niečo pochváli, tak je to vtedy, keď chodím po byte iba v jeho tričku. Ešte sa nestalo, že by mi povedal, že sa mi niečo nehodí. Až na pár výstrelkov ako papagájové šaty a pončo. Pončá vôbec nemá rád.

 

Kde najradšej nakupujete a aký máte názor na second handy, prípadne nakupovanie cez Internet?

 

U mňa to funguje tak, že väčšinou keď idem na nákupy, presne viem čo hľadám. Málokedy sa stane, že idem po ulici a zrazu ma „vcucne“ do obchodu. No som žena, takže občas ma predsa len vcucne. (smiech) Obchody si ma získavajú pekným výkladom.

Cez internet nakupujem oblečenie veľmi málo, pretože som si nie istá, či mi sadne veľkosť. Keď však niečo kúpim, je to od slovenských výrobcov s originálnym nápadom. Naposledy som si tak kúpila legíny od Abrakastore, ktoré sú ušité z látky z recyklovaných PET fliaš, látky z recyklovaných rybárskych sietí a textilných zvyškov.

 

Máte vo svojom šatníku kúsok, na ktorý nedáte ani rokmi dopustiť?

 

Väčšinou sú to veci, ktoré som dostala ako darček. Občas ma priateľ prekvapí nejakým pekným kúskom, ku ktorému sa mi potom viaže milá spomienka. Väčšinou sú to šaty.

 

 

Michaela Kicka Kicková, moderátorka | Stella Production

 

Považujete sa väčšmi za konzervatívny typ alebo sa necháte nahovoriť aj na odvážnejšie módne výstrelky?

Ja som človek, ktorý rád vytŕča z radu. To znamená, že počas bežného dňa, aj keď sa oblečiem pohodlne, nájdete detail, ktorý trochu nesedí. Na eventoch a na akciách, kde moderujem, si s radosťou oblečiem niečo, čím sa odlíšim od iných. Niečo, čo je bláznivé a čo by som si možno bežne v pondelok do práce nedala. Doma mám farebné, igelitové šaty s papagájmi, ktoré čakajú na svoju chvíľu.

 

Čo robíte s oblečením, ktoré už nenosíte?

 

Asi polovicu môjho šatníka tvoria veci od kamarátky Dianky. Vyradila ich z toho svojho a ja ich teraz nosím s radosťou. Rada dávam veciam druhú šancu. Keďže aj ja mám obmedzený priestor na oblečenie, keď prídu nové veci, tie staré musia preč. Niektoré posuniem ďalej, mojim mladším sesterniciam alebo sestre.

Nedávno som bola v Žiline na SWAP akcii, na ktorú prinesiete oblečenie a následne si akékoľvek iné môžete vziať so sebou. Ja som odišla s prázdnymi rukami. Veci, ktoré ostanú na akcii väčšinou idú na charitu alebo ľuďom bez domova.

 

Aký kúsok zaručene nenájdeme vo vašom šatníku?

 

Podväzky.

 

 

na fotke je moderátorka Michaela Kicková - Stella Production
Michaela Kicka Kicková, moderátorka | Stella Production

 

Máte nesplnený, módny sen?

Nie je to sen, ale chcela by som si niekedy vyskúšať predvádzať oblečenie na módnej prehliadke. Ale nie svadobné šaty. Tie chcem mať v živote na sebe iba raz.

 

Čo považujete za najväčší módny prešľap u žien, ale i mužov?

 

Nedávno som túto otázku položila ja, Lukášovi Kimličkovi. A odpovedal tak, ako by som odpovedala aj ja. Nech si nosí každý to, v čom sa cíti dobre. Neexistuje žiadna zakázaná kombinácia. Dokonca aj z ponožiek a sandál sa stala obľúbená dvojka. Občas len nerozumiem tomu, prečo mladí chalani nosia sandále.

 

Prezraďte nám, čo sa oblečenia týka, pikošku, ktorú o vás veľa ľudí nevie. 

 

Málokedy ma stretnete v rovnakých ponožkách.

 

Moderátorka Michaela Kicková:

 

 

Michaela Kicka Kicková, moderátorka | Stella Production
Michaela Kicka Kicková, zdroj: radioservices.sk | moderátorka | Stella Production

Kto je Michaela Kicková?

 

Michaela po prvý raz sadla za mikrofón v žilinskom regionálnom rádiu.Vďaka svojmu moderátorskemu potenciálu časom presedlala z regionálneho rádia do celoplošného rádia, kde svoj príjemný hlas prepožičiavala správam rádia Európa2. Aktuálne nás už niekoľko mesiacov sprevádza do nového dňa po boku Matúša Krnčoka v obľúbenej rannej šou Wake Up! Michaela má tiež skúsenosti s moderovaním rôznych akcií od firemných eventov a plesov, až po športové podujatia, festivaly či akcie pre deti. Jej hlas pravdepodobne poznáte aj z niekoľkých telefónnych záznamníkov, animovaných videí a reklamných spotov.

 

 

Za článok ďakujeme: Ženský Web

 

Zdroj článku: http://zenskyweb.sk/clanok/43436-michaela-kickova-svoj-nazor-dokazem-vyjadrit-aj-ponozkami

 

Zdroj fotografií: radioservice, archív M.K., Stella Production

Zdieľaj