Archív

Barbora Švidraňová

kapela

Barbora je výbornou herečkou na doskách divadiel, v muzikáloch aj v televíznych seriáloch. Kvalitou však nadchýna aj ako textárka a speváčka v multižánrovej kapele BASIE FRANK BAND. Jej tmavo sfarbený hlas, precítený prejav a ľahkosť intonácie aj v najťažších pasážach je spolu so strhujúcimi výkonmi vynikajúcich muzikantov mimoriadnym zážitkom pre každé publikum.

DeeSaxx

saxofonista

Známy a žiadaný saxofonista bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Patrí medzi špičku livesax performerov. Hrá sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi klubovej scény. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru i roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete.

Ukitas

akustické duo

Nevšedne pôsobiace duo speváčok, ktoré hrajú na ukulele a piano, je skvelou voľbou na event každého druhu – ples, večierok, súkromnú narodeninovú party, sobáš, detské akcie, ale aj väčšie mestské podujatia a koncerty. Ich bohatý repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a cover verzií svetových hitov

Martin Císar

spevák

Veľký spevácky talent a nádejná nová hviezda slovenskej hudobnej scény. Charizmatický zjav a zaujímavo zafarbený hlas dáva jeho piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku.

Swingless Jazz Ensemble

orchester

Jedinečné koncertné teleso, držiteľ mnohých medzinárodných hudobných ocenení, prinesie na každé podujatie spŕšku energie a kvalitnej jazzovej hudby a spevu, najmä z éry swingu 30. – 50. tych rokov minulého storočia, v tradičnom big-bandovom prevedení.

Marco Rajt

huslista

Marco Rajt je multižánrový husľový virtuóz, ktorého si zamiluje určite aj ten poslucháč, ktorý nemá vzťah k tomuto hudobnému žánru. Osobná charizma a skvelý hudobný prejav sú zárukou pre nezabudniteľný umelecký zážitok.
Nekopírujte náš text...